Hakkımızda

 

Bir OSGB Sektöründe lider firmalardan biridir.İstanbul’da Anadolu ve Avrupa ofislerimiz ile birlikte, Türkiye’de 55 ilde hizmet vermekteyiz. Hedefimiz 2017 Nisan sonu itibariyle şube sayımızı 65’e çıkarmaktır.

2016 Ocak ayı itibariyle firmamız bünyesinde 85’dan fazla tam zamanlı A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının yanısıra 30’dan fazla tam zamanlı İşyeri Hekimi ile 20 tam zamanlı Diğer Sağlık Memuru çalışmaktadır.

Bir OSGB olarak yüzlerce firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veriyor ve gün geçtikçe hizmet kalitemizi, nitelikli çalışan sayımızı arttırıyoruz.

Firmamız; Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana gelmiştir. Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Amacımız; Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek ,hedeflerine uygun, pratik,etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.” “Sizin için,Sizinle beraber…”ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin  hizmetine sunmaktır.

Hedeflerimiz; Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmaktır.

Sermayemiz; Bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilermize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

Tecrübemiz; 1999’dan beri 1.500’i aşkın firmada İş Güvenliği çalışmaları yapmış, sektöründe 100.000 kişiye varan eğitimler vermiş, binlerce risk analizi yapmış ve binlerce cihazı test ve muayeneye tabi tutmuştur.

İletişim

İstanbul Avrupa
Mustafa Kemalpaşa mah Hilal Sok
No: 39/A Avcılar İstanbul
Tel : +90 850 259 44 55
Gsm : +90 549 483 83 82

İstanbul Anadolu
Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Cömert Sok.
No: 5/3 Üsküdar İstanbul

Hizmetlerimiz

-İşe giriş rapor muayene
-Mobil sağlık hizmeti portör
-Hijyen eğitimi
-OSGB işyeri hekimi
-Sağlık raporu

Referanslarımız